Dívka na cestě

rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 23 cm, výška: 18 cm, rámování: 29 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 20:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč