17. Dívka na cestě
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 23 cm, výška: 18 cm, rámování: 29 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč