Město - Velký formát

plátno špatně vypnuté na blindrám, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 85 x 115 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč