17. Psi a postřelený bažant

Signováno vlevo dole, rámováno v masivním zlaceném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 61 cm, rámování: 85 x 73,5 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 17.05.2021 20:26 SELČ

Zbývá: 2d 23h 6m 32s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč