17. Psi a postřelený bažant
Signováno vlevo dole, rámováno v masivním zlaceném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 61 cm, rámování: 85 x 73,5 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 17.05.2021 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč