17. Sbírání klestí
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 25 cm, rámování: 33 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 31.10.2022 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč