17. U napajedla

rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 45 cm

Konec dražby: 05.09.2022 20:24 SELČ

Zbývá: 22d 15h 36m 27s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč