17. U napajedla
rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 45 cm
Konec dražby: 05.09.2022 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč