17. Vysoký strom

signatura nenalezena
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na malířské desce, datace: 19. století
Šířka: 28 cm, výška: 39 cm, rámování: 44 x 31,5 cm

Konec dražby: 31.07.2018 19:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč