170. Krajina
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, materiál: na kartonu
Šířka: 22,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 48 x 43 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč