170. Pod horami
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1929
Šířka: 74,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 87 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.05.2023 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč