Vysočina

Signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 44 cm, výška: 30 cm, rámování: 50 x 66 cm

Konec dražby: 07.06.2021 20:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč