172. Akt ženy
volné plátno
Technika: olej na plátně
Šířka: 29 cm, výška: 34,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč