172. Art deco Madona - Koláž
signatura nenalezena, koláž v kombinaci malby, látek a výšivky
Šířka: 13 cm, výška: 13 cm, rámování: 22 x 21 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 31.07.2018 21:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč