172. Art deco Madona - Koláž

signatura nenalezena, koláž v kombinaci malby, látek a výšivky
Šířka: 13 cm, výška: 13 cm, rámování: 22 x 21 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 31.07.2018 21:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč