Konvolut 2 portrétů Lukrécie a Didon

zaskleno a rámováno v původních rámech
Technika: mezzotinta
Šířka: 29 cm, výška: 35 cm, rámování: 37 x 50 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 21:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč