172. Krajina s potokem - autor Baroni
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno v blondelovém rámu
Technika: akryl, materiál: plátno fixováno na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 71 x 90 cm
Konec dražby: 11.01.2023 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč