172. Náhon
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 48 cm, rámování: 59 x 39 cm
Konec dražby: 19.06.2019 22:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč