172. Pieta
zlacená dřevořezba Panny Marie s mrtvým Kristem na kolenou, polychromie na několika místech poškozena. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty
Technika: dřevořezba
Výška: 35 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč