173. Pasáček s kozou
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 47,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 45 x 59,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč