173. Putti
Sádrový závěsný reliéf v dýhovaném orámování
Materiál: sádra/dřevo
Šířka: 102 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 120 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč