Jezero u lesa
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1861
Šířka: 34 cm, výška: 24 cm, rámování: 36 x 45,5
Konec dražby: 23.11.2023 21:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč