174. Matka s dětmi
Nesignováno, plátno protrženo. Rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 19.stol.
Šířka: 46 cm, výška: 35 cm, rámování: 41 x 52 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč