174. Miniaturní portrét muže s knihou
paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 18. století
Šířka: 7,5 cm, výška: 9 cm, rámování: 15 x 12,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.12.2020 21:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč