175. Chalupa v horách
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 97 cm, výška: 67 cm, rámování: 83 x 113 pošk.
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.10.2022 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč