175. Zimní krajiny 2 kusy
signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole název, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1997
Šířka: 27,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 32 x 40 cm
Konec dražby: 12.08.2020 22:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč