176. Lodě v přístavu
signováno a datováno vpravo dole, autorský popis azbukou na reverzu, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 2008
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: 35,5 x 45,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč