S lodí na mělčinu

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 40 cm, rámování: 60 x 100 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 21:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč