Barevná světla

Technika: akryl
Šířka: 54,5 cm, výška: 53 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.10.2021 21:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč