177. Rozkvetlé stromy
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 41,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 33,5 x 48
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč