178. Dívka v šátku
Nesignováno, nerámováno.
Technika: olej na dřevě
Šířka: 23 cm, výška: 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč