Portrét mladíka
Rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 24,5 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 40,5 x 30,5 cm
Konec dražby: 23.11.2023 21:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč