Průhled do krajiny

olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 84 cm, výška: 153 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2021 21:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč