179. Sad na jaře
signováno vpavo dole, rámováno, na reversu italské razítko
Technika: olej na dřevě
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 30 x 40 cm
Konec dražby: 10.08.2021 22:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč