179. Zátiší s květinou
signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 48,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 67,5 x 67,5 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč