179. Zimní chalupy
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 40 x 49,5 cm
Konec dražby: 12.09.2022 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč