18. Amsterdam
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 53 cm
Konec dražby: 30.05.2022 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč