18. Apoštol Sv. Tomáš

Kvalitní malba zobrazující apoštola Svatého Tomáše v barokní světelné režii, podle atributu kopí lze usuzovat, že se jedná o apoštola sv. Tomáše. Vydáno Osvědčení o prodeji a vývozu předmětů kulturní hodnoty, povoleno k prodeji
Technika: olej na plátně, datace: 18/19. století
Šířka: 38,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 42 x 51 cm

Konec dražby: 05.09.2022 20:25 SELČ

Zbývá: 28d 20h 27m 46s

Vyvolávací cena: 4 500 Kč