Apoteóza sv. Jana Nepomuckého

zaskleno a rámováno. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo.
Technika: olej na dřevě, datace: 18. - 19. stol.
Šířka: 24 cm, výška: 38 cm, rámování: 47 x 34 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.02.2024 20:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč