Hráči karet

rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 17,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 25 x 19 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.07.2022 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč