18. Kůň
signováno vpravo dole RT, na reversu štítek z Londýna
Technika: olej na dřevě, datace: 20. století
Šířka: 18 cm, výška: 13 cm, rámování: 32,5 x 37,5 cm
Konec dražby: 11.12.2018 18:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč