18. Muzikanti
rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plechu
Šířka: 19,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 35 x 31 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.01.2023 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč