18. Plachtění

rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 50 cm, rámování: pošk. 60,5 x 79 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:11 SELČ

Aktuální cena: 201 Kč

Zbývá: 8d 10h 14m 36s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
201 Kč8.5.2021 22:54:33
1 Kč29.3.2021 11:41:36