18. Pod horou
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 80 cm, rámování: 91 x 81 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 19:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč