18. Romantická krajina
Neurčený autor 19. století, malba s krakeláží, zlacený vejcovcový rám mírně poškozen.
Technika: olej na plátně, datace: 18./19. století
Šířka: 37 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 37 x 48 cm
Konec dražby: 05.12.2017 18:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč