Rue Montmartre

Nečitelně signováno vlevo dole, orámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 27 cm, výška: 22 cm, rámování: 36,5 x 40,5 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč