18. Východ slunce

rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 79 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:11 SEČ

Zbývá: 13d 11h 48m 18s

Vyvolávací cena: 1 800 Kč