180. Ptáčci na třešni
Technika: olej na dřevě
Šířka: 23,5 cm, výška: 23,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč