181. Dvě dámy
zaskleno, rámováno
Technika: mědirytina, datace: 19. století
Šířka: 15,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 41 x 30,5
Konec dražby: 15.02.2023 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč