Skalnaté útesy
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 31 cm, rámování: 40 x 53 cm
Konec dražby: 16.11.2023 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč