181. Ženský akt
Monogramováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 18,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 17,5 x 22 cm
Konec dražby: 10.05.2021 22:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč