182. Dvorek
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu, na reversu štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 50,5 cm, výška: 60 cm, rámování: 80 x 70 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.08.2021 22:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč