Krávy u jezera
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 43,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 47 x 63,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč