182. Pobřeží
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 29 cm, výška: 23 cm, rámování: 31 x 37
Konec dražby: 14.05.2024 21:00 SELČ
Zbývá: 2d 16h 22m 49s
Vyvolávací cena: 500 Kč